Technologie

Odpowiedni rodzaj kosiarki dla zapracowanych – poznaj robot koszący Dreame Roboticmower A1

Jeżeli zupełnie nie masz czasu na wykonywanie porządków w ogrodzie, a jednak chcesz mieć zadbany teren, to mamy dla Ciebie świetną propozycję. Postaw na autonomiczne urządzenie, które niezbędne prace wykona za Ciebie. Inteligentny robot koszący Dreame Roboticmower A1 może być strzałem w dziesiątkę. Dowiedz się więcej na jego temat!

Dreame Roboticmower A1 – różnorodna wysokość koszenia i szybkie wyznaczanie trasy już w 15 minut!

Nie musisz poświęcać dużo czasu, by przygotować robot koszący Dreame Roboticmower do pracy. Wystarczy zaledwie 15 minut, by skonfigurować urządzenie. Pobierz aplikację Dreamehome i wyznacz zdalnie trasę robota koszącego, poruszając go wzdłuż krawędzi strefy koszenia. Zatwierdź obszar koszenia, a następnie ustaw parametry pracy. Możesz kosić trawnik na wysokość od 3 cm do 7 cm. Pamiętaj przy tym, że wysokość trawnika nie może być większa niż 10 cm. Chodzi o to, by robot koszący mógł bez przeszkód powrócić do stacji ładującej, gdy akumulator będzie już w znacznej mierze rozładowany. Warto podkreślić, że dzieje się to automatycznie, zatem nie musisz samodzielnie kontrolować poziomu ładowania. Urządzenie samo je kontroluje, zatem jest w pełni autonomiczne. Co więcej, po powrocie do stacji ładującej i naładowaniu wraca dokładnie w to samo miejsce, gdzie skończyło, by dokończyć rozpoczętą wcześniej pracę. Ty w tym czasie możesz pracować czy zajmować się innymi sprawami. To bez wątpienia doskonałej jakości sprzęt dla zapracowanych, który możesz nabyć w ofercie sklepu na stronie: https://sklep.dreame-polska.pl.

Ochrona sprzętu oraz trawnika przed wilgocią oraz niską temperaturą – poznaj funkcje Roboticmower A1

Nie musisz kontrolować również pogody, ponieważ dzięki zaawansowanym czujnikom Roboticmower A1 wykryje także wilgoć i od razu powróci do stacji dokujacej. Jednocześnie obudowa chroniona jest przed wilgocią w zakresie IPX6. Również wtedy, gdy temperatura spada urządzenie będzie chronić baterię przed rozładowaniem czy awarią. Jeżeli będzie poniżej 6 stopni, to robot koszący także wróci do stacji dokującej. Warto pamiętać, że dla zachowania wydajności baterii w okresie jesienno-zimowym robot koszący powinien być przechowywany w temperaturze od 0 do 25 stopni Celsjusza. Funkcję ochrony przed wilgocią, a także ochrony przed mrozem możesz włączyć przed planowanym koszeniem w ramach harmonogramu. Sprzęt uruchamiasz zdalnie w ramach sieci Wi-Fi z poziomu swojego smartfona.

Detekcja przeszkód, generowanie map 3D oraz przygotowywanie harmonogramów koszenia i praca nawet na wzniesieniach – poznaj zalety Roboticmower A1

Roboticmower A1 może kosić Twój trawnik nawet wtedy gdy nie ma Cię w domu. Systemy zabezpieczeń oraz mapowanie 3D sprawia, że może to być bezpieczne. Urządzenie dzięki zaawansowanym sensorom rozpoznaje też przeszkody i to w promieniu 70 metrów pod każdym kątem. Możesz skorzystać z planu wiosenno-letniego lub jesienno-zimowego koszenia w ramach aplikacji i samodzielnie ustalać harmonogram koszenia. Co bardzo istotne, ten robot koszący może pracować nawet na wzniesieniach i to do 45%, a na krawędziach obszaru koszenia do 27%. Co więcej sprawdzi się nawet na duży trawnik o zróżnicowanej strukturze. Wykosi obszar do 2000 m2. W czasie jednego dnia poradzi sobie ze skróceniem trawy na obszarze do 1000 m2, a w kolejnym powróci do pracy w miejscu, w którym skończył po naładowaniu.

 

Artykuł sponsorowany

Możesz również polubić…

0 komentarzy

  1. ada says:

    szukam jakiejś na lato akurat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *